Darmowa przy zamówieniach powyżej 200 zł Sprawdź promocje X
LAKIER SAMOCHODOWY + LAKIER BEZBARWNY
69,00 
Podaj marke:
Podaj rocznik:
Podaj model:
Podaj kod koloru:
wysyłka do 48 godzin
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Podziel się:

Zestaw lakier Samochodowy + Bezbarwny


Oferowany przez nas zestaw składa się z precyzyjnie dobranego lakieru samochodowego o podanym wcześniej kolorze oraz lakier bezbarwny który zapewni wysoki połysk nowej powłoce lakierniczej. Wystarczy że podasz nam Kod Lakieru, Marke oraz model, a my przygotujemy zamówienie zgodnie z wytycznymi kierując się przytym naszym wieloletnim doświadczeniem w branży

Zestaw Zawiera:

 • Lakier samochodowy 400 ml -  w kolorze twojego pojazdu.
 • Lakier bezbarwny 400ml

Właściwości:

baza : żywica akrylowa

czas schnięcia : od 10 do 20 minut

wydajność dla puszki 400 ml: od 1,25-1,75 m2

twardy/gotowy do pokrycia : po ok. 2 godzinach

nieprzylepny : od 5 do 10 minut

wytrzymałość na wysoką temperaturę : do 110 st.C

Czas schnięcia zależy od między innymi od temperatury otoczenia, wilgotności powietrza i gęstości zastosowanego lakieru

 

INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Nie jesteś pewien jak malować lub robisz to pierwszy raz ? Sprawdz naszą Instrukcje Online aby dowiedzieć sie wszystkiego co jest niezbędne do samodzielnej regeneracji powłoki lakierniczej.

 1. Powierzchnię przeznaczoną do lakierowania należy oczyścićwyszlifować oraz jeśli to konieczne usunąć resztki starego lakieru lub korozję. Podłoże musi być dokładnie wyczyszczone i odtłuszczone. Ubytki, zarysowania oraz nierówności należy wypełnić szpachlówką, następnie wyrównać naprawianą powierzchnie papierem ściernym o gradacji 400 na sucho. Należy pamiętać, aby zabezpieczyć sąsiadujące elementy najlepiej przy pomocy taśmy i foli lakierniczej. Następnie nałożyć kilka cienkich warstw lakieru podkładowego. Zalecane jest odczekać kilka minut między nakładaniem kolejnych warstw lakieru.
   

 2. Obszar pomalowany lakierem podkładowym należy pozostawić do wyschnięcia ( do ok. 2 godzin przy 20 stopniach Celsjusza). Następnie wygładzić za pomocą papieru ściernego o gradacji 800 i tu już na mokro.

 3. Należy ponownie oczyścić i odtłuścić naprawiany element. Następnie nanieść kilka cienkich warstw lakieru bazowego (lakier samochodowy), aż do uzyskania barwy najbardziej zbliżonej do oryginalnej warstwy lakieru. Proszę pamiętać, aby zachować kilku minutowe odstępy pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw. Zaleca się stosowanie techniki cieniowania w celu zminimalizowania efektu łączenia starego lakieru z nowym.

 4. Po około 30 minutach od położenia ostatniej warstwy lakieru bazowego, proszę nanieść na naprawiany obszar kilka warstw lakieru bezbarwnego. Na sam koniec możemy usunąć elementy maskujące. Po upłynięciu 24 godzin i całkowitym wyschnięciu, powierzchnia jest gotowa i nadaje się do polerowania.

Struktura powłoki lakierniczej

 • Lakier podkładowy
 • Lakier samochodowy
 • Lakier bezbarwny konieczny w przypadku lakierów metalicznych
 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Strefa okazji