Darmowa przy zamówieniach powyżej 200 zł Sprawdź promocje X
Lakier samochodowy w sprayu - dowolny kolor + aplikator
74,00 
Podaj marke:
Podaj rocznik:
Podaj model:
Podaj kod koloru:
wysyłka do 48 godzin
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Podziel się:

LAKIER W SPRAYU NA ZAMÓWIENIE + APLIKATOR


Podstawowy produkt naprawczy za pomocą którego w łatwy sposób zregenerujesz ubytki powłoki lakierniczej samochodu. Lakiery mieszamy, a następnie nabijamy w spray kierując się przy tym naszym kilkunastoletnim doświadczeniem w branży lakierniczej.

 • Pojemność: 400 ml
 • Oferta obejmuje wszystkie rodzaje lakierów samochodowych: akryl, metalik, perła.
 • Kupując lakier pamiętaj, że wszystkie kolory robimy w bazie - czyli trzeba pokryć je lakierem bezbarwnym. Lakier  znajdziesz na innych naszych aukcjach.

Zestaw zawiera:

✅ Lakier samochodowy 400ML
✅ Aplikator / uchwyt do sprayu

INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Nie jesteś pewien jak malować lub robisz to pierwszy raz ? Sprawdz naszą Instrukcje Online aby dowiedzieć sie wszystkiego co jest niezbędne do samodzielnej regeneracji powłoki lakierniczej.

 1. Powierzchnię przeznaczoną do lakierowania należy oczyścićwyszlifować oraz jeśli to konieczne usunąć resztki starego lakieru lub korozję. Podłoże musi być dokładnie wyczyszczone i odtłuszczone. Ubytki, zarysowania oraz nierówności należy wypełnić szpachlówką, następnie wyrównać naprawianą powierzchnie papierem ściernym o gradacji 400 na sucho. Należy pamiętać, aby zabezpieczyć sąsiadujące elementy najlepiej przy pomocy taśmy i foli lakierniczej. Następnie nałożyć kilka cienkich warstw lakieru podkładowego. Zalecane jest odczekać kilka minut między nakładaniem kolejnych warstw lakieru.
   

 2. Obszar pomalowany lakierem podkładowym należy pozostawić do wyschnięcia ( do ok. 2 godzin przy 20 stopniach Celsjusza). Następnie wygładzić za pomocą papieru ściernego o gradacji 800 i tu już na mokro.

 3. Należy ponownie oczyścić i odtłuścić naprawiany element. Następnie nanieść kilka cienkich warstw lakieru bazowego (lakier samochodowy), aż do uzyskania barwy najbardziej zbliżonej do oryginalnej warstwy lakieru. Proszę pamiętać, aby zachować kilku minutowe odstępy pomiędzy nakładaniem kolejnych warstw. Zaleca się stosowanie techniki cieniowania w celu zminimalizowania efektu łączenia starego lakieru z nowym.

 4. Po około 30 minutach od położenia ostatniej warstwy lakieru bazowego, proszę nanieść na naprawiany obszar kilka warstw lakieru bezbarwnego. Na sam koniec możemy usunąć elementy maskujące. Po upłynięciu 24 godzin i całkowitym wyschnięciu, powierzchnia jest gotowa i nadaje się do polerowania.

STRUKTURA POWŁOKI LAKIERNICZEJ

 • Lakier podkładowy
 • Lakier samochodowy
 • Lakier bezbarwny konieczny w przypadku lakierów metalicznych
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Strefa okazji