Darmowa przy zamówieniach powyżej 200 zł Sprawdź promocje X
ZESTAW NAPRAWCZY ŻYWICA MATA SZKLANA
22,00 
wysyłka do 48 godzin
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Podziel się:

ZESTAW NAPRAWCZY ŻYWICA MATA SZKLANA


BOLL zestaw naprawczy składa się z żywicy poliestrowej (242 g), utwardzacza (8 g) oraz maty szklanej (0,25 m2 ). Służy zarówno do wypełniania znacznych ubytków materiału w karoseriach samochodowych, łodziach, przyczepach itp. jak i do wzmacniania i usztywniania konstrukcji naprawianych elementów.

Żywica posiada bardzo dobrą przyczepność do metalu, powierzchni plastikowych, stali, szkła, drewna i betonu. Jest odporna na temperaturę do 80oC, wpływ czynników atmosferycznych, benzyny, smarów, olejów, rozcieńczonych kwasów i zasad. Cechuje się dużą sprężystością i krótkim czasem utwardzenia. Po utwardzeniu posiada bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną, może być szlifowana i pokrywana dowolnymi szpachlami poliestrowymi.

Sposób użycia:

Uszkodzoną powierzchnię przeszlifować, oczyścić i odtłuścić. Przyciąć matę szklaną do żądanych wymiarów. Dodać utwardzacz do żądanej ilości żywicy (ok. 2-3 %) i dokładnie wymieszać w dołączonym kubku. W ciągu maksymalnie 10 minut (przy 20oC) nanieść żywicę na oczyszczone miejsce. Następnie nałożyć i docisnąć pędzlem lub wałkiem przyciętą matę i ponownie nanieść żywicę. Po około 45 minutach żywica jest całkowicie utwardzona. W razie potrzeby kolejną warstwę nakładamy na lepką jeszcze powierzchnię.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Strefa okazji